powiększ powiększ powiększ
zmień kolor zmień kolor zmień kolor
  logo  
                     Strona główna               O OKE               OBIEG               Umowy               SMOK               Kontakt               Linki  
 
  Witaj na stronach Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie
  środa, 20-06-2018 godz. 11:28  

Nowe filmy o egzaminie maturalnym (środa, 04-01-2012 godz. 09:45   Odsłon: 8,830)

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną i Platformą Edukacyjną Open Horizon przygotowała kolejną serię materiałów na temat przygotowania do egzaminu maturalnego. Tym razem zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania prezentacji na temat egzaminu ustnego z języków obcych nowożytnych.

Począwszy od maja 2012 roku egzamin ten będzie przeprowadzany w nowej formule i aby dobrze poznać wszystkie jego aspekty, warto obejrzeć prezentację i wysłuchać komentarza. Skorzystanie z tych materiałów jest możliwe po bezpłatnym zarejestrowaniu się na Platformie Open Horizon. Tutaj znaleźć można dokładny opis procesu rejestracji. Zarejestrowani użytkownicy platformy mogą korzystać z jej darmowych funkcjonalności, a w szczególności z materiałów przygotowanych przez Okręgowa Komisję Egzaminacyjną w Krakowie. Tutaj (film) prezentujemy jak te materiały odszukać i jak z nich korzystać.

W najbliższym czasie na platformie Open Horizon ukażą się filmy przedstawiające przebieg egzaminu ustnego z języków obcych nowożytnych i ocenę wypowiedzi zdającego.

Jednocześnie przypominamy, że bezpośrednio ze strony głównej serwisu internetowego Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie można przejść do oglądania wcześniej nagranych materiałów dotyczących egzaminu maturalnego z j. polskiego, matematyki, biologii, chemii i innych, które nie straciły nic ze swojej aktualności.


 
  telefony do OKE,     fax.: (0) 12 68 32 100,     kontakt elektroniczny
OKE w Krakowie, os. Szkolne 37, 31-978 Kraków
Powered by Geeklog 
Strona wygenerowana w 0,07 sekund