Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie




Komunikat dotyczący próbnego egzaminu maturalnego - terminy przekazywania materiałów

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

przekazujemy Państwu zestawione w tabeli terminy udostępniania w SIOEO arkuszy egzaminacyjnych z danego przedmiotu – do pobrania i powielenia – oraz terminy przeprowadzenia egzaminu z tego przedmiotu.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasady ochrony przed nieuprawnionym udostępnianiem arkuszy, zarówno w wersji elektronicznej, jak również w wersji papierowej, zanim nie zostanie przeprowadzony zgodnie z harmonogramem egzamin próbny z danego przedmiotu. Ujawnienie przed czasem materiałów egzaminacyjnych służących diagnozie stawia pod znakiem zapytania sens tego przedsięwzięcia.

Transkrypcje i zasady oceniania będą zamieszczane na stronach internetowych CKE następnego dnia po egzaminie około godz. 10.00. W przypadku egzaminów próbnych przeprowadzanych w piątek transkrypcje i zasady oceniania zostaną opublikowane tego samego dnia po egzaminie około godz. 20.00.

Przedmiot

Udostępnienie materiałów do pobrania (SIOEO)

Przeprowadzenie testu diagnostycznego

(data zamieszczenia na stronie internetowej)

język polski (PP)

1 marca (godz. 14:00)

3 marca (godz. 9:00)

język łaciński i kultura antyczna (PR)

2 marca (godz. 10:00)

3 marca (godz. 14:00)

język białoruski (PP)

3 marca (godz. 14:00)

język litewski (PP)

3 marca (godz. 14:00)

język ukraiński (PP)

3 marca (godz. 14:00)

matematyka (PP)

2 marca (godz. 14:00)

4 marca (godz. 9:00)

historia muzyki (PR)

3 marca (godz. 10:00)

4 marca (godz. 14:00)

filozofia (PR)

4 marca (godz. 14:00)

język angielski (PP)

3 marca (godz. 14:00)

5 marca (godz. 9:00)

historia sztuki (PR)

4 marca (godz. 10:00)

5 marca (godz. 14:00)

język kaszubski (PR)

5 marca (godz. 14:00)

język angielski (PR)

5 marca (godz. 10:00)

8 marca (godz. 9:00)

język angielski (DJ)

8 marca (godz. 9:00)

język francuski (PP)

8 marca (godz. 14:00)

język hiszpański (PP)

8 marca (godz. 14:00)

język niemiecki (PP)

8 marca (godz. 14:00)

język rosyjski (PP)

8 marca (godz. 14:00)

język włoski (PP)

8 marca (godz. 14:00)

język polski (PR)

8 marca (godz. 10:00)

9 marca (godz. 9:00)

język francuski (PR)

9 marca (godz. 14:00)

język francuski (DJ)

9 marca (godz. 14:00)

język rosyjski (PR)

9 marca (godz. 14:00)

język rosyjski (DJ)

9 marca (godz. 14:00)

język włoski (PR)

9 marca (godz. 14:00)

język włoski (DJ)

9 marca (godz. 14:00)

matematyka (PR)

8 marca (godz. 14:00)

10 marca (godz. 9:00)

język hiszpański (PR)

9 marca (godz. 10:00)

10 marca (godz. 14:00)

język hiszpański (DJ)

10 marca (godz. 14:00)

język niemiecki (PR)

10 marca (godz. 14:00)

język niemiecki (DJ)

10 marca (godz. 14:00)

biologia (PR)

11 marca (godz. 9:00)

informatyka (PR)

10 marca (godz. 10:00)

11 marca (godz. 14:00)

chemia (PR)

11 marca (godz. 10:00)

12 marca (godz. 9:00)

wiedza o społeczeństwie (PR)

12 marca (godz. 14:00)

historia (PR)

12 marca (godz. 10:00)

15 marca (godz. 9:00)

fizyka (PR)

15 marca (godz. 14:00)

geografia (PR)

15 marca (godz. 10:00)

16 marca (godz. 9:00)

język białoruski (PR)

16 marca (godz. 14:00)

język litewski (PR)

16 marca (godz. 14:00)

język ukraiński (PR)

16 marca (godz. 14:00)